Top of Page Top of Page

(067) 427 99 37 , (044) 237 36 66

Viber, WhatsApp: (063) 955 10 96

Учёба в странах Европейского союза (на укр.яз.)

Сообщение об ошибке

  • Notice: Trying to get property of non-object в функции block_block_view() (строка 245 в файле /var/www/sunrise/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в функции block_block_view() (строка 245 в файле /var/www/sunrise/modules/block/block.module).

Українці мають можливість приймати участь у двох основних програмах: "Еразмус+" та "Дії Марії Склодовської-Кюрі".

Еразмус+ Ця програма ЄС направлена на підтримку проектів, співробітництва, мобільності й діалогу в сфері освіти, навчання молоді та спорту. Програма є міжнародно-орієнтованою, завдяки чому відкривається багато перспектив для вищих навчальних закладів, індивідуальних заявників, студентів, викладачів, випускників та співробітників Міністерства освіти в Україні.

Міжнародна діяльність в сфері вищої освіти пропонує можливість, наприклад, отримати визнання за кордоном та здобути подвійну ступінь магістра в двох університетах різних європейських країн. Проект "Жан Моне" сприяє викладанню та дослідженню дисциплін, пов’язаних з ЄС, а також проведенню діалогу між науковцями та відповідальними особами в ЄС та поза його межами. Цей проект призначений для вищих навчальних закладів, організацій та асоціацій в усьому світі.

Молодіжна співпраця відкриває можливості для молоді, молодих робітників, волонтерів та інших учасників, пов'язаних з молодіжною діяльністю.

Нижче наведено деякі основні переваги для українців в рамках програми "Еразмус+":

  • багато можливостей скористатися грантами студентської мобільності, академічної співпраці та молодіжних обмінів;
  • очікується, що понад 4 000 молодих українців візьмуть участь в університетських обмінах, в той час як співробітники навчальних закладів також отримають гранти на підготовку та навчання за кордоном;
  • українські студенти та університети отримають стипендії для участі у спільних магістерських програмах, запропонованих консорціумом європейських університетів;
  • понад 7 000 українців також отримають підтримку ЄС для участі в молодіжних обмінах, в Європейській волонтерській службі або через програми фінансування мобільності молодих працівників;
  • підтримка ЕС заходів нарощування потенціалу призначена для українських університетів з метою модернізації навчальних планів та методик викладання, оновлення обладнання та удосконалення врядування;
  • Україна продовжить приймати участь у шкільній ініціативі eTwinning, в якій з моменту впровадження вже зареєстровано понад 100 українських шкіл та майже 300 вчителів;
  • дослідники зможуть подавати заявки на отримання кандидатських та докторантських стипендій та інших грантів на дослідження в рамках програми "Дії Марії Склодовської-Кюрі". З 2007 року ЄС надав близько 200 грантів для українських дослідників.

Дії Марії Склодовської-Кюрі Ця програма спрямована на підтримку кадрів, зайнятих в сфері досліджень та інновацій. Планується, що близько 65 000 дослідників скористаються перевагами міжнародної та міжсекторальної мобільності, а також привабливими умовами праці. Крім того, програма "Дії Марії Склодовської-Кюрі" є основною програмою ЄС для підтримки структурованих кандидатських тренінгів з метою фінансування тисяч кандидатських програм.

Основна увага приділяється наступним проектам: "Обмін кадрами, зайнятими у сфері досліджень та інновацій", "Індивідуальні стипендії" та "Інноваційні підготовчі мережі".

Планується, що до 2020 року 15 000 дослідників з країн, що не входять до складу ЄС, отримають можливість розпочати або продовжити свою кар’єру в Європі в рамках програми "Дії Марії Склодовської-Кюрі". Крім того, підтримуються відрядження до інших частин світу.

 

Джерело

ad